Květen 2018

PoÚtStČtSoNe
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
       
 « předchozí     následující » 

Související projekty

Cheer Academy

Chilli Dancers

Náhled galerie

Přípravy na Mistrovství ČR a zasloužený postup do evropské soutěže !

Přípravy na Mistrovství ČR a zasloužený postup do evropské soutěže !

A máme zde opět to období v roce, které je v diáři každé správné roztleskávačky. Ptáte se, o kterou událost se jedná? No přeci Mistrovství ČR v cheerleadingu! Spousta dřiny a odříkání vyvrcholilo tuto sobotu na Letné.
A jak trénovaly Chilli papričky? Plány na prodloužené víkendy, či vlastně jakékoliv jiné víkendy byly jasné. Náročné tréninky plné nasazení, nezapomínat chrániče na kolena, opakování si choreografie třeba i při čekání na metro - tak vypadaly naše 3 týdny před soutěží. Absence se tolerovala jen a pouze v případě svatby (ale o té vám napíšeme zase příště) :) Letošní mistrovství se konalo v Hale Královka na Letné, kde se již od rána setkávaly týmy ze všech koutů České republiky. Nervozita byla znát na každém. Dokonce ani líčení nebylo díky roztřeseným rukám lehké. Pak už jen doladit detaily, poslední protažení a jde se na plac. Trenérky i ostatní naši příznivci nám drželi palce ze všech sil...
Ale Chilli přeci zvládnou vše! A jak! Se skvělým 2. místem postupujeme na European Cheerleading Championship, který se koná ve Slovinsku a my už se nemůžeme dočkat! Děkujeme všem za podporu!

Kategorie: Novinky  |  Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.